wejść od 12.12.07
Oferty Pracowników, Oferty Pracodawców, praca w internecie
> Twoja strona WWW <
z nami założysz i zarobisz
Promocja strony WWW
Pozycjonowanie strony WWW w wyszukiwarkach Tani hosting !!!
> Programy partnerskie Zarób na stronie WWW!!!!
Złote Myśli
Google AdSense
CnebPoints
Allegro
P. Wapacz
CzasNaEBiznes - żródło wiedzy o internetowej gospodarce
Serwis z eBookami
> Oferty pracy pracodawcy/pracowników
Ogłoszenia pracowników
Ogłaszenia pracodawców
eBooki do ściągnięcia dla pracownika i pracodawcy

Gdzie wpłacac pieniądze

Najlepsze konta bankowe
PayPal
MoneyBookers
> Kontakt
> Pogoda, imieniny
> Bramka SMS

Serwisy partnerskie

Tani hosting

Tani hosting

Co oferuje hosting maniak.pl?

Gwarancja

Maniak.pl oprócz tego wszystkiego co oferują inne firmy hostingowe, czyli bezpieczeństwa, dostępności, profesjonalizmu, szybkości działania oferuje dodatkowo rzecz niespotykaną w polskim hostingu. Jest to Gwarancja Satysfakcji. Maniak.pl daje swoim klientom 60 dni gwarancji, podczas których każdy kto uzna, że serwer nie spełnił jego oczekiwań, otrzyma całkowity zwrot poniesionych kosztów. Nie ma tu żadnych haczyków, żadnych ukrytych punktów. Po prostu jesteśmy pewni jakości oferowanych przez nas usług.

Łatwość obsługi

Maniak.pl został skonstruowany w ten sposób, by każdy nawet początkujący użytkownik mógł bez problemu skorzystać ze wszystkich oferowanych możliwości. Do dyspozycji klienta oddajemy najbardziej znany i lubiany przez administratorów CPanel, czyli panel administracyjny, który prostotą obsługi zadziwił już nie jedną osobę. Do CPanelu nasi klienci otrzymują pomoc w języku polskim. Mało tego na naszych stronach znajduje się obszerne FAQ/POMOC, gdzie znajdują się odpowiedzi na wiele pytań, które na początku mogą sprawiać trudność. Dział ten jest wciąż rozbudowywany. Wszystko to po to, by każdy z klientów mógł o dowolnej porze dnia i nocy eksperymentować z własnym serwerem. Już nie trzeba czekać na odpowiedź od administratora, można wszystko zrobić samemu. Jeśli jednak znajdzie się coś co przekroczy możliwości klienta, może się on zwrócic do nas o pomoc.

Kontrola i automatyzacja

Dzięki Systemowi Obsługi Klientów (w skrócie SOK) nasi klienci mają 24h na dobę wgląd w swoje dane oraz faktury i aktywne usługi. Bez naszej ingerencji mogą zmieniać swoje dane i drukować faktury. W przyszłości będzie również możliwość zamawiania dodatkowych usług, które automatycznie, czyli w przeciagu kilku minut będą stawały się aktywne, w dzien i w nocy. Automatyczny system płatności sprawia, że można dokonać płatności za nasze usługi w 5min i od razu wydrukować fakturę vat również bez naszej ingerencji! Takie zautomatyzowanie ma na celu przed wszystkim wygodę naszych klientów. Szanujemy czas swoj, jak i klienta.

Przystępna cena

Zdajemy sobie sprawę, że jest w internecie mnóstwo "tanich" hostingów, które może w nieznacznym stopniu przewyższają nas cenami, jednak stosunek ceny do jakości oferowanych przez nas usług jest niespotykany w polskim internecie. Dajemy do wyboru TYLKO dwie opcje serwerów MINI oraz MAXI, a dodatki którymi można je udoskonalić sprawiają, że te TYLKO dwie opcje zadowolą każdego nawet najbardziej wymagającego klienta, a Ci mniej wymagający nie będą przepłacali za coś czego nie potrzebują. Chcemy byc uczciwi i godni zaufania.

Maniak mini

200MB powierzchni
3GB transferu/mc
1 konto pocztowe
serwer w domenie maniak.pl

48,50 zł rocznie !!!


Maniak maxi

600MB powierzchni
9GB transferu/mc
nieograniczona ilość kont
bazy danych

97,00 zł rocznie !!!

Tani hosting

Jeżeli jesteś zainteresowany zaprojektowaniem strony www lub/i jej promocją oraz aktualizacją skontaktuj się z nami przez email gelos29@wp.pl


<noembed> <noscript><noscript> <iframe><iframe> <noframes>